fbpx
Sat. Apr 4th, 2020

Priecājamies paziņot, ka tagad ir pieejami vairāki jaunumi, ko esam ieviesuši Sportlex sistēmā!

Sportlex jaunumi:

 • bezlimita abonements “Pro”
 • kontraktu sistēma (kontraktu cenas pieejamas šeit)
 • palielināts Active un Expert abonementu bonusa apmērs
 • masāžas un teipinga pieejamība ar abonementu
 • ērtas atskaites Tavam apdrošinātājam

Un tagad nedaudz detalizētāk par katru no šiem jaunumiem.

Iegādājoties “Pro” abonementu, Tu vari sportot visos mūsu piedāvātajos klubos bez ierobežojumiem! Ar šo abonementu aplikācijā norādītās apmeklējuma cenas Tev vairs neko nenozīmēs, jo Tu varēsi kaut vai katru dienu apmeklēt dažādus baseinus, skvošu, trenažieru zāles, masāžu, boulingu un jebkuras citas aktivitātes un klubus, kas ir pieejami Sportlex aplikācijā. Visos abonementos, tajā skaitā arī Pro, ir iekļauts viens apmeklējums dienā.

Pro abonementa standarta cena ir 89 EUR mēnesī. Taču jau otrajā mēnesī, veicot abonementa termiņa pagarināšanu, Tev tiks piešķirta 5% atlaide tāpat kā visiem pārējiem Sportlex abonementiem. Ja vēlies sportot bez ierobežojumiem un ietaupīt vēl vairāk, ir iespēja iegādāties kādu no kontraktiem.

Pro abonementam ir šādas kontraktu cenas:

 • 6 mēneši – 79,90 Eiro/mēn. (promo kods: KONTR6PX)
 • 12 mēneši – 69,90 Eiro/mēn. (promo kods: KONTR12PX)
 • 24 mēneši – 59,90 Eiro/mēn. (promo kods: KONTR24PX)
 • 36 mēneši – 49,95 Eiro/mēn. (promo kods: KONTR36PX)

Cenas visiem pārējiem kontraktiem ir pieejamas šeit

Svarīgi: Tev nav jāveic nekādi maksājumi uz priekšu, par vairākiem mēnešiem vai pat gadu. Maksājums tiek veikts automātiski reizi mēnesī no Tavas maksājumu kartes, ieturot samaksu tikai par nākamā mēneša abonementu.

Vairāk par kontraktiem lasi tālāk.

Sportlex līgumi ir daudz vienkāršāki, nekā Tu iedomājies! Tev vairs nevajadzēs parakstīt garus līgumus un domāt par iespējamām soda sankcijām.

Ar Sportlex ir daudz vienkāršāk! Līguma iegāde tiek veikta aplikācijā, un nekādi līgumi nav jāparaksta – visi līguma nosacījumi ir atrunāti lietošanas noteikumos. Ja kādreiz gribēsi lauzt līgumu, Tev vajadzēs tikai kompensēt summu tās atlaides apmērā, kas tika piešķirta par izmantotajiem mēnešiem, un tas arī viss – nekādu papildu izmaksu. Līdz ar to, ja plāno izmantot Sportlex vairākus mēnešus, līgums Tev noteikti būs izdevīgāks. Turklāt kontraktu ir iespējams nodot citai personai, kā arī mainīt līguma abonementa veidu no Pro uz Expert, Active vai Beginner, kā arī otrādi.

Noslēgt kontraktu ir pavisam vienkārši. Izvēlies jebkuru no abonementiem un pirkuma brīdī ievadi attiecīgo promo kodu, un līgums ir noslēgts. Nekādi papildu līgumi nav jāparaksta. Tik vienkārši!

Abonementiem Active un Expert ir palielināts bonusa apmērs.

Iepriekšējais bonusu apmērs:

 • 3 EUR Active abonementam
 • 6 EUR Expert abonementam

 

Jaunais bonusu apmērs:

 • 6 EUR Active abonementam
 • 11 EUR Expert abonementam

Tāpēc tagad iegādāties Sportlex abonementus ir daudz izdevīgāk arī tiem, kas iepriekš pirka Beginner abonemetu, jo ar Active un Expert tagad var sportot vēl vairāk un izdevīgāk nekā jebkad iepriekš!

Tagad ar Sportlex abonementu ir pieejama arī masāža un teipings. Šādu pakalpojumu izmantošana tiek veikta tāpat kā jebkuru citu nodarbību apmeklējums, kurš ir jārezervē iepriekš. Tev vajag pierakstīties apmeklējumam, zvanot uz norādīto telefona numuru, bet, kad ierodies pakalpojuma sniegšanas vietā, tev ir jāfiksē apmeklējums Sportlex aplikācijā. Nekādas piemaksas uz vietas nav jāveic!

Tagad atskaišu iesniegšana apdrošinātājam vairs nesagādās nekādas grūtības! Aplikācijas profila sadaļā ir pieejams konta pārskats. Tev ir jāizvēlas tikai atskaites periods, un atskaiti par izvēlēto periodu ir iespējams nosūtīt uz nepieciešamo e-pastu, piemēram, savu vai apdrošinātāja. Šī apmeklējumu atskaite un izdruka no Tava bankas konta ir arī viss, kas nepieciešams apdrošinātājam lai veikt izmaksu.

1 abonements = ✅ 70+ sporta klubu ✅ 150+ treniņu ✅ 300+ treneru

APP ➡ sportlex.lv/app

WEB ➡ sportlex.lv