fbpx
Sat. Apr 4th, 2020

Septiņi (7) argumenti, kāpēc ir jāizmanto darbinieku alternatīvā motivācija

Daži saka, ka uzņēmējam ir jāveido komanda, nevis bizness, jo izveidojot labu, motivētu komandu, tā spēs sasniegt izvirzītos biznesa mērķus!

Mēs ticam, ka darbinieku motivācija ir viens no noteicošajiem faktoriem uzņēmumu veiksmes stāstos. Pirmais, lielākais un pašam uzņēmējam neizdevīgākais darbinieku motivācijas rīks ir alga jeb finansiālā atlīdzība, taču visi papildu labumi ir alternatīvā motivācija. Uzņēmums iegūst finanses tikai pašās biznesa cikla beigās, uzražojot un pārdodot savu produktu, vienalga, vai tā būtu prece vai pakalpojums, un tieši tāpēc ir tik svarīgi šos iegūtos “augļus” ieguldīt pārdomāti.

Izmantojot finansiālo motivāciju, darba devējs zaudē, jo naudai ir precīza vērtība uz dienu X, taču, nodrošinot darbiniekiem masveida labumus, piemēram, apmaksātas pusdienas, kino biļetes vai sporta aktivitātes, uzņēmums var iegādāties šos labumus ar īpašu atlaidi, jo tas ir apjomīgs pirkums. Tādā veidā iztērētajām finansēm tiek pievienota papildu vērtība iegādātā labuma atlaides apjomā, turklāt šādi arī tiek izrādītas rūpes par darbinieku labklājību, kas palielina viņu lojalitāti.

Tāpēc ir tik svarīgi pēc iespējas vairāk strādāt ar tādiem motivācijas rīkiem, kas nav finansiāla atlīdzība par padarīto darbu. Sportlex piedāvā vienu no šādiem rīkiem ar ļoti lielu pievienoto vērtību, jo korporatīvajiem klientiem tiek piedāvātas ļoti lielas atlaides.

Septiņi argumenti, kāpēc Sportlex abonementi nodrošinās lielāko pievienoto vērtību Jūsu uzņēmuma motivācijas sistēmai:

  1. Iespējamā atlaide var sasniegt 70-80% un pat vairāk
  2. Visam kolektīvam būs iespēja sportot gan kopā, saliedējot kolektīvu, gan arī atsevišķi
  3. Sportlex nodrošina iespēju sportot vairāk nekā 70+ dažādos sporta klubos (katru reizi var apmeklēt citu vai arī to pašu klubu – ierobežojumu nav)
  4. Sportlex nodrošina bezlimita abonementus, un tas nozīmē, ka apmeklējumu skaita ierobežojumu nav!
  5. Sportlex piedāvāto aktivitāšu vidū ir: trenažieru zāles, ūdens aerobika, peldbaseini, klinšu kāpšanas siena, akva baiki, EMS nodarbības, dejas, aerobika, TRX, boulings un pat masāžas!
  6. Sportlex nodrošinās izdevīgāko piedāvājumu korporatīvajiem klientiem sporta tirgū
  7. Nekādas birokrātijas – viens rēķins, pieeja visiem darbiniekiem, nekādas administrēšanas – Jūsu laiks netiks tērēts lieki

 

Uzņēmums maksā vienu fiksētu mēneša maksājumu neatkarīgi no tā, cik daudz kolektīvs sporto.

Turklāt šis motivācijas labums nav apliekams ar papildu nodokļiem, ir visa nepieciešamā dokumentācija, kas to apstiprina. Atstāj savu pieteikumu, lai uzzinātu vairāk par Tava uzņēmuma iespējām!

1 abonements = ✅ 70+ sporta klubu ✅ 150+ treniņu ✅ 300+ treneru

APPsportlex.lv/app

WEBsportlex.lv